foto

Konserwacja akt i projekty informatyczne są wielce ryzykowne

Konserwacja akt i projekty informatyczne są wielce ryzykowne, jeżeli chodzi o ich zachowanie tempa i zakresu ich realizacji zgodnie z umową. Nawet najlepiej przemyślany projekt z aspektu IT nie wyeliminuje w całości ryzyk, nieprzewidzianych wyzwań albo napotykanych po drodze problemów, w tym nieprawidłowego wykonania kontraktu. Tak aby być na nie gotowym, powinno.

Zobacz więcej ...

foto

JRWA w koronawirus sposób gromadzenia

JRWA w koronawirus sposób gromadzenia i przechowywania dokumentacji w oparciu o JRWA artykuły zdalne to nowe rozwiązanie, jakie idealnie sprawdzi się w obecnej sytuacji epidemicznej. Bez wychodzenia z domu możesz skorzystać ze specjalistycznej wiedzy naszych prelegentów. Nie ma potrzeby podróżowania i gromadzenia się w większych grupach. Artykuły zdalne posiadają wszystkie atuty szkoleń stacjonarnych, bez konieczności.

Zobacz więcej ...

foto

Inspektora Ochrony Danych IOD

Inspektora Ochrony Danych (IOD) z osobą zajmującą się archiwum i archiwum w firmie i urzędzie i rodo a archiwum. Zdobycie umiejętności przeciwdziałania naruszeniom kodeksów ustawy o ochronie danych osobowych poprzez poznanie nowej podstawy prawnej oraz środków technicznych które zapewnią obronność prowadzonej przez archiwistów dokumentacji pracowników oraz dokumentacji archiwum. Umiejętność prawidłowego archiwizowania.

Zobacz więcej ...

foto

Czy możemy udzielać w formie prezentacji

Czy możemy udzielać w formie prezentacji zdjęcia osób bez uzyskania zgody na udostępnienie wizerunku i archiwum w firmie i urzędzie i rodo a archiwum. Zdobycie umiejętności przeciwdziałania naruszeniom przepisów ustawy o ochronie danych osobowych poprzez poznanie nowej podstawy prawnej także środków technicznych jakie zapewnią bezpieczeństwo prowadzonej poprzez archiwistów dokumentacji pracowników również dokumentacji archiwum. Umiejętność prawidłowego archiwizowania dokumentacji pod.

Zobacz więcej ...