foto

Zobacz kto ustala czas pracy w koronawirus przedszkola

Zobacz kto ustala czas pracy w koronawirus przedszkola - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, jakie obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza przemiany w zakresie sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji m.in. z aspektu czasu pracy. Dokumentację taką wypada tworzyć samodzielnie na rzecz każdego pracownika - w formie tradycyjnej innymi słowy elektronicznej. Do oryginalnych wymogów trzeba dostosować wygląd podstawowego dokumentu z tego obszaru,.

Zobacz więcej ...

foto

Zapobieganie negatywnym zjawiskom mobbingowym W języku

Zapobieganie negatywnym zjawiskom mobbingowym. W języku angielskim mob oznacza poturbować na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, jakie mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, jakich celem jest wyrządzenie psychicznego i nieraz fizycznego bólu. Nakierowany jest wielokrotnie na jedną osobę, wszak może także odnosić się.

Zobacz więcej ...

foto

Delegacje podróże służbowe 2020

Delegacje podróże służbowe 2020 Zaliczka na poczet podróży służbowej krajowej i zagranicznej zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji polskich i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe również interpretacje organów podatkowych, jakim sposobem dodatkowo rozbieżności w stosowaniu artykułów dotyczących podróży służbowych poprzez organy.

Zobacz więcej ...